SKLADY | DIELNE

Podlahové systémy pre priemysel s trvalou kvalitou. Spoľahnite sa na odolnosť našich PVC krytín preverenú stovkami realizácií a mnohými rokmi skúseností. Ponúkame kvalitné podlahové dlaždice od českých výrobcov , ktorí sa roky špecializujú na vývoj odolných, ľahko položiteľných a tiež ľahko vymeniteľných PVC a PP dlažieb. Niektoré typy ponúkaných dlaždíc sú pripravené na každodennú záťaž veľkou a ťažkou technikou, ako sú tatry, nákladné vozidlá, vysokozdvižné vozíky a paleťáky. Podlahy sú chemicky stále a nehorľavé, takže sa hodí na náročných prevádzok. Medzi produktmi je aj ESD dlažba , ktorá je vhodná pre uzemnenie a odvod elektrického prúdu v elektrických rozvodniach a podobných miestnostiach.

Nie ste si istí výberom? Nemôžete sa rozhodnúť aké farebné kombinácie zvoliť? Máme pre vás možnosť objednať si vzorky a vyskúšať si tak vašu novú podlahu pred objednaním. Objednať vzorky si môžete TU.

SKLADY | DIELNE
Farebnosť
Materiál
Druh
Dezén
0 € 40 €

Záťažové podlahy do skladu, výrobných priestorov aj dielne

V prevádzkach, skladoch a dielňach je podlaha namáhaná viac ako kdekoľvek inde. Každé z týchto miest kladie vysoké nároky na odolnosť voči záťaži, ktorú predstavujú regálové systémy, neustály pohyb vysokozdvižných vozíkov. Zároveň je tu nutnosť spĺňať bezpečnostné kritériá, ktoré chránia zdravie pracovníkov, alebo jednoduchosť čistenia.

Priemyselná dlažba Mosolut Machine z našej ponuky je svojimi vlastnosťami predurčená ako ideálna podlaha do skladov, dielní. Vďaka PVC dlaždiciam z čistého alebo recyklovaného PVC vykonáte sanáciu betónu bez prerušenia prevádzky.

V skladoch aj dielňach sa bežne používa betónová podlaha ošetrená epoxidovou vrstvou, vsypmi alebo samonivelačnou stierkou. Pri tých to povrchoch, ktoré prinášajú veľa výhod, osvedčenú tradíciu v používaní, nastávajú aj problémy. Napríklad pri nekvalitnej inštalácii, kedy sa podlaha začne časom mrviť a praskať. Alebo vplyvom zuba času, kedy je čím ďalej ťažšie udržať podlahu čistú, bez škvŕn, mastnôt a obmedziť prašnosť. PVC dlažbu Mosolut Machine ľahko nainštalujete na pôvodný podklad, pomocou farebných kombinácií hravo vytvoríte pracovné zóny. Čistiť ju môžete pomocou bežných čistiacich prostriedkov a to ako ručne, tak aj umývacím strojom.


Zároveň sa jedná o podlahy vhodné aj do garáží, kde sú úplne ideálnym riešením vhodným na pokládku svojpomocne.