Mosolut Tatami puzzle žinenky na cvičenie

  • Skladom - externý sklad
Mosolut Tatami Zvětšit obrázek
Záruka:
24 mesiacov
Hmotnosť:
2.2 kg
Cena podľa zvolenej variant:
od 23,40 €
od 19,50 € bez DPH
Zvoľte variant
Mosolut Tatami puzzle žinenky na cvičenie - 2 cm
Kód: 1301001
Mosolut Tatami puzzle žinenky na cvičenie 2 cm
Skladom - externý sklad
19,50 € bez DPH 23,40 € / ks
Mosolut Tatami puzzle žinenky na cvičenie - 4 cm
Kód: 1301002
Mosolut Tatami puzzle žinenky na cvičenie 4 cm
Skladom - externý sklad
41,33 € bez DPH 49,60 € / ks

Mosolut Tatami žinenky využijete pri všetkých športoch, kedy budete cvičiť naboso. Kvalitné žinenky sú vyrobené tak, aby absorbovali nárazy, povrh nepodklzoval, bol trvanlivý a predovšetkým zdravotne nezávadný. Úlohou týchto žinienok je tiež šetriť kĺby.

Mosolut Tatami je v podobe puzzle. Jednotlivé diely ľahko a pevne spojíte, čo vám umožňuje dokupovať ďalšie diely a podložku na cvičenie tak ľubovoľne zväčšovať, alebo ju zároveň využiť aj ako podlahu.

S touto možnosťou sa môžete stretnúť práve vo fitcentrách alebo telocvičniach, ktoré majú pre výučbu bojových športov vymedzený vlastný priestor. Okrem bojových športov, na ktoré sú predovšetkým určené, ich využijete aj pri cvičení jogy, pilates alebo napríklad aerobiku.

Výrobným materiálom je u týchto žinienok predovšetkým odolná a nekĺzavá EVA pena s vysokou hustotou. Podložky Mosolut Tatami sú k dostaniu v dvoch rôznych hrúbkach v rozmedzí 2 a 4 cm. Výhodou týchto puzzle Tatami je, že za žiadnych okolností sa nerozchádzajú. Súčasťou sú z dvoch strán postranné obvodové lišty, ktoré sú ideálne, pokiaľ podložky nekončia pri stene.

Súčasťou ceny je 1 okrajová lišta pre každý kus.  • Rozmery: 100 x 100 x 2 alebo 4 cm
  • Váha: 2,2kg alebo 4,4 kg
  • Materiál: EVA pena - etylvinylacetát
  • Tatami môže mať odlišný farebný odtieň, ktorý nie je uznaný v rámci reklamácie.


Odporúčanie:


  1. Mosolut tatami puzzle predstavujú špeciálne žinenky určené pre karate, thajský box, judo a iné úponové športy a bojové umenie
  2. Žínenky Mosolut Tattmi boli vyvinuté pre cvičenie na boso, resp. v obuvi na to určenej (napr. TAEKWONDO, KARATE obuv, gymnastické cvičky a pod.), ktoré nepoškodia povrch. Nepoužívajte tento typ dlažby pod nábytok, ťažké a ostré predmety.
  3. Mosolut Tatami, je efektívne systematicky (1x za 1 – 2 mesiace – v závislosti od intenzity používania) preskladať, aby boli v priebehu cvičenia rovnomerne zaťažované a opotrebované
  4. Pre zabezpečenie hygieny je potrebné pravidelne, každý deň, Tatami pretrieť vlhkou (nie mokrou) handrou a použiť neagresívne dezinfekčné prostriedky.
Počet dlaždíc na 1 m² 1
Materiál EVA Pena
Rozmer jednej dlaždice [cm] 100 x 100
Výška dlaždice [mm] 20, 40

Nejste si něčím jisti, potřebujete poradit nebo se Vám tu něco nezdá? Dejte nám vědět. Budeme moc rádi.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.