GARÁŽ

Zvažujete, či je plastová podlaha do garáže vhodná a či vám nebude pridávať starosti? Dlaždice, ktoré vám ponúkame, sú navrhnuté tak, aby odolali každodennému používaniu aj dlhodobému parkovaniu. Zároveň nemusíte riešiť pôsobenie solí v zimnom období, nezničia sa. V rámci daždivých dní umožní odvádzať vlhkosť preč a zároveň konštrukčne napomôžu vetranie pod dlaždicami pre správnu cirkuláciu vzduchu. Nakombinujte si farebné varianty dlaždíc a vytvorte si podlahovú mozaiku, ktorá sa bude farebne hodiť do vášho priestoru.

Nie ste si istí výberom? Nemôžete sa rozhodnúť aké farebné kombinácie zvoliť? Máme pre vás možnosť objednať si vzorky a vyskúšať si tak vašu novú podlahu pred objednaním. Objednať vzorky si môžete TU.

GARÁŽ

Nejprodávanější v kategorii

1.
PVC dlažba Mosolut Machine ECO - Koža, čierna Zháňate lacnú a napriek tomu kvalitnú podlahu do garáže? Keď sa nepotrebujete hrať na dizajn, ale ide vám hlavne o funkčnosť, skúste podlahové dlaždice   z recyklovaného PVC. Jedná sa o rýchle a efektívnom riešení. Inštalácia svojpomocne.
8,15 €
2.
PVC dlažba Mosolut Machine ECO - Koža, sivá Je pre vás veľkým orieškom výber vhodnej, ideálnej a najlepšie bezúdržbovej podlahy do garáže za rozumnú cenu? Vyskúšajte PVC dlažba Mosolut Machine v ECO v šedej farbe.
9,41 €
Farebnosť
  • ďalšie hodnotyskryť ďalšie hodnoty
Materiál
Druh
Dezén
5 € 120 €

Podlaha do garáže, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Garážová podlaha musí spĺňať nespočetné množstvo parametrov, aby sme vôbec zvážili, či nám jej inštalácia prinesie radosť a úžitok alebo len komplikácie. Muži by povedali, že musia predovšetkým dosť vydržať, mať dlhú životnosť a odolávať značnej záťaži. Ženy by mohli dodať, že je dôležité, aby dobre vyzerala a ideálne bola jednoduchá na údržbu. Aký variant podlahy do garáže teda zvoliť?

Ponúkame vám plastové záťažové dlaždice Mosolut Machine - táto vysoko odolná podlaha je predurčená na použitie iba v interiéri - garáž, sklad, hala, výroba, materiál PVC, jednofarebné prevedenie, vyrobené v Česku.


Ak hľadáte dlaždice, ktoré sa hodia viac pre motošport, tunning, alebo ako dočasná podlaha na vonkajšie racingové akcie, siahnite po dlažbe Mosolut Performance Floor - záťažová podlaha, použitie v interiéri aj exteriéri - moto a auto - racingové stretnutia a eventy, vhodná podlaha pre závodné depo, materiál polypropylén, jednofarebné prevedenie, vyrobené v Nemecku.


Mosolut Machine plastová podlaha do garáže z PVC

Poteší vás, že táto podlaha do garáže, dielne či napríklad autoservisu je schopná ihneď po položení odolávať nečistotám, chemikáliám, či vysokému zaťaženiu, či už je to váha automobilu alebo vybavenia dielne. Ak hľadáte materiál, ktorý týmito vlastnosťami disponuje, zvoľte si českú PVC dlažbu Mosolut Machine. Dlaždica z čistého PVC alebo recyklátu je konštruovaná tak, aby odolávala nárazom aj rozbitiu. Môžete tak používať hevery, zdviháky, pneumatické náradie, ako ste zvyknutí.


K jej položeniu nie je nutné pozývať špecializovanú firmu, pretože vzhľadom na jednoduchosť pokládky to zvládnete sami. PVC dlaždice Mosolut Machine sú pokladané v štýle „puzzle“. Stačí jednotlivé zámky iba pomocou rúk zacvakávať do seba, poprípade si pomôcť gumovým kladivkom. Inštaláciu zvládnete aj za plnej prevádzky, nebudete tak mať prestoje.


Vyberať môžete z viacerých radov, ktoré sa líšia svojimi parametrami a prevedením. Napríklad dlaždice Mosolut Machine Invisible vám ponúkajú možnosť skrytého zámku. Spoje každého kusu sú rovné a takmer neviditeľné. Oproti verzii s otvoreným zámkom, ktorý je viditeľnejší. K podlahe je možné prikúpiť aj nájazdové hrany a rohy, vďaka ktorým sa ešte viac uľahčuje nájazd na povrch a nehrozí tak jeho poškodenie. Univerzálnosť podlahy ponúka využitie okrem garáží a dielní aj v priemysle alebo verejných zariadeniach, ako sú napríklad fitness centrá, či posilňovne.