FITNESS | WORKOUT

Vyberte si zo širokej ponuky odolných podláh na vonkajšie alebo vnútorné multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, do posilňovne alebo napríklad na detské ihrisko na záhradu. Nami ponúkané športové podlahy sú presne vyvinuté na tieto potreby. A ako sa v tom ľahko zorientovať?

Mosolut Sport - Dlažba na profi ihrisko na loptové hry aj jazdu na kolieskových korčuliach. V ponuke nájdete aj špeciálne navrhnutú podlahu pre tenisové kurty . Povrchy sú vhodné aj na športy pre hendicapovaných hráčov. Použitie vo vnútri aj vonku.

Mosolut Rubber - Gumová podlaha na detské ihrisko na záhradu aj do workout areálu. Mäkká, protišmyková dlažba vhodná pod preliezky, kolotoče, šplhacie steny i šmykľavky.

Mosolut Machine - Vysoko záťažová interiérová dlažba do fitness aj pod domáce posilňovacie stroje. Odolá pádu činiek, ľahko ju vydezinfikujete a v prípade potreby vymeníte kus za kus.

Nespornou výhodou všetkých našich dlaždíc je možnosť inštalácie svojpomocne. Športové ihrisko vám bez nadmerného úsilia a starostlivosti budú robiť radosť dlhé roky. Pokiaľ si ale na inštaláciu predsa len netrúfate sami, nebojte sa na nás obrátiť. Radi vám dlažbu nainštalujú naši skúsení podlahári.

Nie ste si istí výberom? Nemôžete sa rozhodnúť aké farebné kombinácie zvoliť? Máme pre vás možnosť objednať si vzorky a vyskúšať si tak vašu novú podlahu pred objednaním. Objednať vzorky si môžete TU.

FITNESS | WORKOUT
Farebnosť
Materiál
Druh
Dezén
1 € 81 €
od 4,05 € od 3,38 € bez DPH

od 4,05 € od 3,38 € bez DPH

od 4,05 € od 3,38 € bez DPH

od 4,05 € od 3,38 € bez DPH

od 6,92 € od 5,77 € bez DPH

od 6,92 € od 5,77 € bez DPH

od 6,92 € od 5,77 € bez DPH

od 6,92 € od 5,77 € bez DPH

od 6,92 € od 5,77 € bez DPH

od 6,92 € od 5,72 € bez DPH

Podlahy pre vnútorné aj vonkajšie športy

Pri športe človek vyvíja značnú mieru úsilia, a tak je nutné prispôsobiť všetky podmienky tomu, aby bol v dostatočnom bezpečí a pohodlí. Nie inak je tomu pri výbere podlahy na rôzne typy športovísk. Zatiaľ čo napríklad v posilňovni totiž podlaha musí odolávať predovšetkým značnej záťaži a byť dostatočne pružná, tak povrch slúžiaci na hru športov ako tenis, futbal či iné, musí disponovať predovšetkým protišmykovosťou a dobrou stabilitou. Detské ihriská potom vyžadujú maximálnu bezpečnosť, a to napríklad pri rôznych pádoch. Firma Mosolut vám preto ponúka niekoľko variantov podlahových riešení na rôzne typy športovísk. Vyberte si z našej ponuky športových podláh.


--------------

Dlažba Mosolut Machine - vysoko záťažová podlaha, použitie iba v interiéri - ideálne do posilňovní / fitness, materiál PVC, jednofarebné prevedenie, vyrobené v Česku.

Dlažba Mosolut Sport - rozmerovo stabilná podlaha, použitie v interiéri aj exteriéri - ihrisko na: inline hokej, tenis, futbal, hádzanú - multifunkčné využitie, jednofarebné prevedenie, vyrobené v Česku.

Dlažba Mosolut Rubber – elastická podlaha, použitie vonku aj vo vnútri – praktické na detské ihriská pod kolotoče, preliezky atď., materiál guma, jednofarebné prevedenie, vyrobené v Litve.


Športové podlahy z kolekcie Mosolut Sport sú využívané nielen v rámci multifunkčných ihrísk, ale aj na športových akciách profesionálnej úrovne. Pravidelne sa totiž na tejto podlahe odohráva Majstrovstvá sveta v Inline hokeji, pričom týmto materiálom je vybavené nejedno inlinové ihrisko v SR. Výhodou týchto podláh je, že sú konštruované na použitie ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch, a to vďaka využitiu dilatačných dlaždíc.


Dlažba značky Mosolut Machine je z hľadiska využiteľnosti dosť možno najzaujímavejším produktom v ponuke firmy Mosolut. Využiť ju tak môžete nielen pod kolesá svojich automobilov, či do výrobných hál, ale aj na športoviská vo vnútorných priestoroch. Táto podlaha Vám ideálne zapadne do priestoru fitness, pretože bez problémov zvládne záťaž strojov a vďaka rôznemu farebnému prevedeniu môžete pomocou nej vytvoriť napríklad rôzne chodníčky.

Gumová elastická podlaha z radu Mosolut Rubber potom splní svoj účel na detských ihriskách. Vyberať môžete medzi širokou škálou produktov v štyroch farebných prevedeniach, pričom podlahu prispôsobíte vlastným potrebám podľa výberu dostatočnej hrúbky. Tým zaistíte bezpečie pre najmenších pri pádoch z rôznych výšok. V interiéri potom môžete podlahu využiť napríklad v posilňovniach ako dopadovú dosku.