Doručenie tovaru

Snažíme sa, aby vaša objednávka čo najskôr prišla tam, kde ju potrebujete. Spolupracujeme preto s viacerými dopravcami,  aby sme vám mohli ponúknuť viac možností doručenia či už priamo na adresu domov, na chalupu, či do zamestnania.

 

Cena doručenia

Zmluvný paletový prepravca
 399 Kč
Doručenie PPL na ParcelShop    99 Kč
PPL doručenie na vami zadanú adresu  109 Kč

 

Spôsob doručenia si zvoľte tak, aby ste si podlahu mohli pohodlne uložiť doma, či na mieste realizácie. Pokiaľ pôjde  o dlaždice v počte do 30 kusov, obdržíte od nás najčastejšie 3 krabice maximálne po 10 ks. Ak však objednaných dlaždíc už bude viac, pošleme vám ich na palete. Paletu nám prosím späť neposielajte.

O priebehu doručenia tovaru budete pravidelne informovaný pomocou e-mailu a zásielku môžete tiež sledovať u zmluvného dopravcu. Pri preberaní balíček skontrolujte a prípadné poškodenie nahláste hneď vodičovi.

 

Poškodená zásielka

Zásielku si vždy pozorne prehliadnite a pokiaľ balík vykazuje akékoľvek známky mechanického poškodenia, odmietnite ho prevziať.

V prípade, že to bude možné, otvorte zásielku pred poštovým doručovateľom či kuriérom. Pokiaľ bude javiť známky poškodenia, balík okamžite reklamujte.

Pokiaľ balík s poškodením prevezmete a na túto skutočnosť prídete neskôr, prepravca už reklamáciu neuzná.