CAMPING

Zháňate dlaždice, ktoré môžete voľne položiť do predstanu, ku karavanu, alebo rovno do veľkého stanu? Odporúčame dosky Mosolut Event. Tie vynikajú vysokou odolnosťou voči oteru, nosnosťou av neposlednom rade veľmi rýchlou montážou. Ľahko ich užijete niekoľko sezón, zložíte aj rozložíte podľa potreby, nezaťažíte auto, ani vám nebudú prekážať. Vďaka tomu, sa nebudete musieť boriť v bahne a pohodlne si svoju dovolenku užijete. Tieto dosky sa tiež vo veľkej miere používajú na veľkých koncertoch a výstavách, kde vydržia záťaž niekoľkých stoviek návštevníkov, ľahko sa pokladajú aj rozoberajú a po sezóne nie sú na odpis.

Na vytvorenie bezpečných príjazdových ciest a parkovacích miest na nespevnenom teréne zase Mosolut Road System.

Pre vnútorné akcie odporúčame PVC dlaždice Mosolut Machine, ktorých konštrukcia bola navrhnutá tak, aby odolala záťaži stojacich aj prechádzajúcich sa návštevníkov. Dlažbu ľahko vyčistíte ručne či strojovo a na druhý deň je opäť ako nová. Vďaka farebnému spektru ju môžete ľahko zladiť s farbou brandu celého eventu, alebo konkrétnych vystavovateľov.

Nie ste si istí výberom? Nemôžete sa rozhodnúť aké farebné kombinácie zvoliť? Máme pre vás možnosť objednať si vzorky a vyskúšať si tak vašu novú podlahu pred objednaním. Objednať vzorky si môžete TU.

CAMPING
Farebnosť
  • ďalšie hodnotyskryť ďalšie hodnoty
Materiál
Druh
Dezén
0 € 120 €
od 0,78 € od 0,65 € bez DPH

od 0,78 € od 0,65 € bez DPH

od 0,78 € od 0,65 € bez DPH

Podlaha na verejné akcie, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Verejné akcie sú veľmi špecifickými udalosťami, ktorým sa musí maximálne prispôsobiť mnoho faktorov, vrátane typu podlahovej krytiny. Pri konaní eventov totiž často dochádza k rýchlemu nahromadeniu veľkého množstva ľudí a vybavenia na jedno miesto, a tak musí podlaha spĺňať najvyššie nároky na odolnosť voči záťaži a oteru. Rovnako je však potrebné si uvedomiť, že tento typ podlahy je na danom mieste väčšinou využívaný iba dočasne, a tak by mal byť ľahko a rýchlo inštalovateľný aj rozložiteľný. Všetky tieto podmienky spĺňajú aj vybrané typ podláh firmy Mosolut, pričom objednať k nim môžete aj nájazdové hrany, ktoré vám pomôžu s manipuláciou pri nájazde na podlahu. Vyberte si z našej ponuky podláh na vonkajšie akcie a festivaly.

Zháňate podlahu na koncert alebo rovno festival?


Dlažba Mosolut Event - záťažová podlaha, použitie v interiéri aj exteriéri - veľtrhy, festivaly, party stany, materiál polypropylén, jednofarebné prevedenie, ľahká pokládka, vyrobené v Nemecku.

Jedná sa o plastové dlaždice, ktoré sú pomocou zámkov spájané vzájomne do seba, a ktoré je možné pokladať aj na povrch, ktorý nie je dokonale rovný. Povrch, ktorým podlaha disponuje, spĺňa všetky nároky na protišmykovosť, a to aj za mokrého počasia podľa označenia R9. S triedou záťaže 42, 43 je jasné, že sa jedná o výrobok vhodný na použitie v oblastiach najväčšieho zaťaženia, pričom vďaka odolnosti voči horeniu Bfl-s2 prispievate aj k bezpečnosti v rámci priestoru, kde je použitá.


Mosolut Machine - vysoko záťažová podlaha, použitie iba v interiéri - napríklad do hál, materiál PVC, jednofarebné prevedenie, vyrobené v Česku. Tento typ dlaždíc využijete predovšetkým vo vnútorných priestoroch. Ľahko si vytvoríte koridory pre návštevníkov, alebo stánkové miesta pre vystavovateľov.