BALKÓNY | TERASY

Zháňate podlahu na terasu, alebo balkón? Zvažujete, či bude vhodná drevená podlaha, keramická dlažba alebo úplne niečo iné? Skúste si na svoj balkón položiť plastovú dlažbu Hestra , alebo umelú trávu, ktorá je príjemná aj na bosé chodenie. Vyberte si zo širokej ponuky jednofarebných prevedení, alebo drevodekorov.

Všetky naše riešenia odolajú vetru aj dažďu, ľahko ich nainštalujete pomocou click zámkového systému a nevyblednú, vďaka odolnosti voči UV žiareniu. Údržba a čistenie vonkajšej podlahy je nenáročné a úplne vám postačí postrek vodou alebo prípadne je možné použiť aj vhodné čističe, ktoré ponúkame v rámci príslušenstva .

Nie ste si istí, ktorá z farieb vám na váš balkón padne najlepšie? Objednajte si vzorky dlaždíc a prezrite si ich na vlastné oči. Chcete si objednať vzorky?

BALKÓNY | TERASY
Farebnosť
  • ďalšie hodnotyskryť ďalšie hodnoty
Materiál
Druh
0 € 81 €

Balkón, terasa a pergola podľa vašich predstáv

Akonáhle na oblohe vysvitnú lúče slnka a teplota stúpne, chceme tráviť čo najviac času vonku. Ten, kto má rodinný dom, väčšinou zamieri na terasu, ľudia v bytoch sa musia uspokojiť s balkónom či lodžiou. Všade tam potrebujete mať aj poriadnu podlahu. Podlaha ovplyvňuje nielen vzhľad balkóna, ale aj Váš komfort a pohodu. Či už zvažujete rekonštrukciu, alebo staviate nové, pomôžeme vám s výberom novej podlahoviny. Aké máte možnosti?

Plastová podlaha

Podlaha na balkóne či lodžii je vystavená podobnej záťaži poveternostných podmienok, ako priestory kdekoľvek inde v exteriéri a navyše musí byť praktická a útulne vyzerať. Táto kombinácia výber trochu komplikuje. Je preto na mieste voliť podlahové materiály, ktoré tieto podmienky zvládnu. Chybu neurobíte, keď siahnete po preverenom polypropyléne. Tento odolný materiál je základným kameňom napríklad na výrobu švédskej dlaždice Mosolut Hestra. Toto jednoduché a bezúdržbové podlahové riešenie je vhodné pre všetky balkóny, terasy, záhrady aj wellness a sáun.


Dlažba odolá teplotným výkyvom, vyčistíte ju jednoducho bežným čistým prostriedkom, inštalujete svojpomocne a vďaka ľahko  demontovateľnému zámkovému systému ju využijete aj na dočasné plochy ako napr. sezónne terasy, vonkajšie sprchy.

Veľmi nízka výška dielcov a praktické univerzálne rozmery umožňujú široké použitie na mnohých miestach bez zaťaženia pôvodnej konštrukcie. Vyberať môžete nielen z jednofarebných prevedení, ale aj dekoru dreva. Ktoré lahodia s populárnym štýlom scandi alebo hygge.


Gumová dlažba

Keď hovoríme o vonkajších priestoroch je dôležité myslieť aj na našich najmenších. Gumové dlaždice sú vhodné práve na detské ihriská. Ich protišmykový povrch umožní deťom behať aj skákať bez rizika pádu. V našej ponuke nájdete gumové dlaždice Mosolut Rubber, ktoré sú v niekoľkých farebných aj výškových prevedeniach. Spĺňajú prísne certifikácie a normy.